Netflix’te bayram haftası en çok izlenen diziler: Zirveyi bırakmadı


10. The 8 Show

Sekiz katlı gizemli bir binada mahsur kalan sekiz kişi, zaman geçtikçe para kazandıkları heyecan verici ama tehlikeli bir yarışmaya katılır.

9. Geek Girl

Sosyal becerileri gelişmemiş biri olan ergen yaştaki Harriet, Londra’daki önemli bir model ajansı tarafından keşfedilir ve bazı insanların göze çarpmak için yaratıldığını öğrenir.

8. Eric

Yanında azimli bir polisle birlikte dokuz yaşındaki kayıp oğlunu arayan çaresiz bir baba, 1980’lerin New York sokaklarında kendi sorunlarıyla boğuşur.

7. Kübra (1. Sezon)

Kenar bir mahallede yaşayan kendi hâlinde bir genç, geleceği öngörüyormuş gibi görünen mesajlar aldıkça hem bir takipçi kitlesi hem de güçlü düşmanlar edinir.

6. Hierarchy

Jusin Lisesinde asayiş, %0,01’lik en üst dilimdeki öğrencilerin kontrolündedir. Ancak okula nakille gelen esrarengiz bir öğrenci, onların dokunulmaz dünyasında bir çatlak açar.

5. Kimler Geldi Kimler Geçti

Genç bir avukat, acı verici bir ayrılığın ardından modern ilişkilerin karmaşık dünyasına adım atarken en yakın dostları ona destek olur.

4. Sweet Tooth (3. Sezon)

Kıyamet sonrası dünyada destansı bir maceraya atılan yarı insan yarı geyik bir çocuk, huysuz koruyucusuyla birlikte ailesini ve yuvasını bulmaya çalışır.

3. Susmayanlar

Lisede cinsel saldırıya uğradığını söyleyen 17 yaşındaki bir genç kızın hayatı, açılan soruşturmayla altüst olur ve ilişkileri sınavdan geçer.

2. Bridgerton (3. Sezon)

Sosyeteye takdim edilen genç kızlar sezonun yıldızı olmak için can atarken utangaç bir çiçek, sürdürdüğü çifte hayatın sırları ve sürprizleri eşliğinde ışığına kavuşur.

1. Kübra (2. Sezon)

Kenar bir mahallede yaşayan kendi hâlinde bir genç, geleceği öngörüyormuş gibi görünen mesajlar aldıkça hem bir takipçi kitlesi hem de güçlü düşmanlar edinir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x